wySTRZYŻ CHATĘ na kwadracie

30 września 2018  NIEDZIELA godz: 11:00-16:00

GDZIE?  Pl. gen Stanisława Maczka w dzielnicy Strzyża, (przy ul. Chopina i Sychty)

Komplet Wystawów 60 stoisk! ZAPRASZAMY

Akcji pod tytułem wySTRZYŻ CHATĘ na kwadracie – to nic innego jak popularna na całym świecie wyprzedaż garażowa /GARAGE SALE/ Każdy ma w domu, piwnicy czy własnie garażu mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, które z chęcią by sprzedał – bo cieżko mu tak po prostu wyrzucić a warto robić miejsce na nowe… Takiej potrzebie wychodzę na przeciw, bo skoro do tej pory nic takiego nie było na naszej dzielnicy STRZYŻA to chciałabym zorganizować 1 EDYCJĘ takiej akcji – teraz jako targ prywatny na placu znanym jako KWADRAT.

ZAPRASZAM do kupowania – pogoda zamówiona 🙂 

ZAPISY dla WYSTAWCÓW już ZAMKNIĘTE od dnia 10.09.2018. MAMY KOMPLET WYSTAWÓW! 

Nie można sie wystawiąc bez przydzielonego miejsca z numerem na placu. 

poniżej informacje dla Zapisanych Wystawów, którzy dostali potwierdzenie swojego numeru stoiska!

1. pomysły czy dodatkowe pytania  info@naszastrzyza.pl lub telefonicznie 516 716 928 ((najlepiej sms z danymi) 
2. Zrzutka na osobę sprzątającą po 2zł od wystawcy. (bo wiem, ze potem jest mega syf i fajnie by to było zamieść i powyrzucać do śmieci)
3. Dzieci – (pod opieką rodziców) wyznaczymy teren przy placu zabaw. /również zgłoszenia mailowe lub sms/
4. opcja GOLD (tylko 20 sztuk – zapis do 23wrzenia/. Za dopłatą 30zł istnieje możliwość wypożyczenia wieszaka na odzież i małej skrzynki warzywnej na rzeczy / tylko przy złoszeniu do 23.09! płatna na konto podane w mailu/
5. Organizator nie ponoszi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy i zachowanie sąsiadów i klientów… (prosimy o schludność)
6. W wyprzedaży nie mogą brać udziału firmy, które zajmują się sprzedażą.
7. Zabrania się handlu przedmiotami niebezpiecznymi niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji lub posiadanie których jest niezgodne z prawem.
8. Każdy uczestnik wyprzedaży tworzy własne stoisko na kwadracie,  w wyznaczonym numerze zgodnym ze planem organizatora w ramach zgłoszeń (będą numerki stoisk)!!! Ustawić się można już od 10:15! Prosimy o zachowanie schludności i nie zajmowanie zbyt dużej przestrzeni. Jest to pilotażowa edycja 🙂 8. Sprzedawane przedmioty muszą być w własnością min. pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000zł.
9. ORGANIZATOR zastrzega zobie prawo odmówienia wystawcy w przypadkach późnego złoszenia i zbyt dużej ilości wystawców potwierdzonych /może okazać się dużo chętnych, wiec proszę o wyrozumiałość/
10. UWAGA aktualizacja!! Mamy komplet wystawów! – przy pierwszej edycji robimy 60 wystawców.
Kto chciałby zrobić sprzedaż własnych wypieków czy jedzonka w ten dzień również zapraszam do kontaktu: 516716928 – będą specjalne miejsca na kulinaria. 
Wszelkie pomysły i uwagi również zgłaszajcie od razu 🙂
 
ZAPRASZAM!!! 
DOROTA  🙂
te: 516716928

Post Author: admin