SUKCES PIERWSZEJ EDYCJI

Dziękujemy Wam, za tłumne odwiedziny I edycji wyprzedaży dzielnicowej pod tytułem „wySTRZYŻ CHATĘ na KWADRACIE”.

Liczba odwiedzajacych przerosła nasze oczekiwania. Wystawcy byli bardzo szczęśliwi,  wiekszość sprzedała bardzo dużo towaru i są zachwyceni.
Częśc osób po raz pierwszy w życiu odważyła się sprzedać swoje ukochane rzeczy, z którymi  cieżko się było rozstać  – choć dużo łatwiej widac w czyje ręce idą – dostająć drugie życie.
Każdy po latach potrzebuje zrobić przestreń na nowe, dlatego mieliśmy 60 wystawców – i sporą kolejkę rezerwową. Były stoiska z przeróżnymi rzeczami.
Dzieci miały kilka stoisk przy samym placu zabaw i były bardzo zaangażowane w targowanie się z kupującymi. Większość z nich naprawdę dużo sprzedała.

Dorośli mieli w większości odzież, obuwie, książki, akcesoria, biżuterię. Były także cieszące się bardzo dużym powodzeniem stoiska z porcelaną, kryształami, starociami jak radia z czasów PRL. czy militarne ciekawostki.
Część osób na swoich stoiskach zbierała budżet na specjalne cele. Dziewczyny ze stoiska 8 zbierały na Fundację Staruszkowo

Nie ma co się rozpisywać – wystarczy, że przeczytacie komentarze samych wystawców:

” Jakoś łatwiej mi było rozstać się z sentymentalnymi rzeczami po ukochanych dzieciach, kiedy wiem gdzie trafiły i mogłam pogadać z kupującymi.
I wiem, że fajne ciuchy dostały kolejne życie. No i kasa została w portfelu i piwnica bardziej przestronna się zrobiła 🙂  Atmosfera i ludzie odwiedzający super.  Rewelacyjna inicjatywa. Gratuluję inwencji i zaangażowania Pani Dorotcie.
Piszę się na kolejną edycję obowiązkowo.
Pozdrawiam serdecznie
Kinga, stoisko 12 „

„Moje córki są niesamowicie zadowolone ze sprzedaży i całej atmosfery wydarzenia. Pozdrawiamy i liczymy na następną taką akcję.
Karolina Siwiec-Szałucha z dziećmi Stoiska dziecięce

” Stoisko nr 3, dziękuje za możliwość rotacji w zabawkach! Stare się sprzedały a nowe zostały kupione, chociaż każdy pewnie się zarzekał z wystawców, ŻE NIC NIE POTRZEBUJE !!! „
„Jesteśmy bardzo zadowoleni. Sprzedaliśmy ponad połowę rzeczy które wzięliśmy. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwanie. Bardzo chętnie byśmy widzieli taką akcję ponownie na wiosnę. Bardzo Ci dziękujemy za organizację!
Pozdrawiamy. Ela i Andrzej , stoisko nr 37”

„Dziekuje za zorganizowanie tak świetnej akcji-bylo MEGA. Atmosfera była super. Czekam na następna edycje.
Mam nadzieje do zobaczenia wkrótce 😊
Kasia stoisko nr 32”

„Stoisko nr 13.
Cudowny, wartościowy dzień dla sprzedających i dla poszukujących perełek na Naszym Strzyżowym Pchlim targu  Świetna organizacja i przyjemna atmosfera. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania!
Asia”

„Potwierdzam-było supeeer! Atmosfera gorąca, wspaniała okazja do wyczyszczenia szafy i spotkania znajomych twarzy 🙂
Świetnie to Pani wyszło. Do następnego razu!
Pozdrawiam,
Natalia ze stoiska nr4″
„Bylo super!!! Fajne miejsce, fajni ludzie  super atmosfera:))))  Poproszę wiecej takich wydarzeń!!! Dziękuję za organizacje:)
Pozdrawiam Gosia ze stoiska nr50”
„Dzięki bardzo za udany dzien.  Filip szczęśliwy  Sprzedał cały popcorn w godzinę.  Liczy kasę i czeka na kolejna edycje.
Bardzo dziękujemy!
Pozdrawiam JM stoisko 35″

Post Author: admin